La Liga

Barça blindon Pedrin, kontratë e re dhe klauzolë stratosferike

Barcelona blindon talentin Pedri. Klubi katalan ka arritur marrëveshjen me mesfushorin 18-vjeçar për të firmosur një kontratë të re, e cila do të mbajë të lidhura palët deri në verën e 2026-ës.

Natyrisht që paga e Pedrit do të jetë ndjeshëm më e lartë në kontratën e re, megjithatë ajo që tërheq vëmendjen është pikërisht klauzola për ndërprerjen e parakohshme të bashkë[punimit, që nga 400 milionë euro, është vendosur të jetë një miliard euro.

Lajmi konfirmohet nga mediat spanjolle, teksa vetë drejtuesit e klubit bëjnë me dije se zyrtarizimi i kontratës së re të Pedrit pritet të bëhet deri të premten. Mesfushori ka bërë një sezon fantastik vitin e kaluar dhe pritet të jetë një nga pikat kryesore mbi të cilat do të ndërtohet Barça e të ardhmes.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency