Serie A

Barça e Real “trembin” Napolin, i ofrohet rinovimi mesfushorit spanjoll

Barcelona dhe Real Madrid trembin jo pak Napolin përsa i takon kartonit të Fabian Ruiz. Dy gjigantët spanjollë kanë shfaqur interes për mesfushorin, për të cilin do të bëjnë maksimumin për t’ia shkëputur të kaltërve.

Për të larguar kërcënimin e skuadrave që janë vënë në garë për 23-vjeçarin, drejtuesit e klubit italian kanë nisur bisedimet me agjentët e futbollistit për rinovimin e kontratës, duke i ofruar një rritje të konsiderueshme të pagës dhe përfshirjen e një klauzole që kap shifrën e 180 milionë Eurove.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency