Merkato

Barça gati ta shesë Coutinhon në janar, synon 70 mln euro!

Edhe pse me Ronald Koeman është një futbollist në qëndër të projektit dhe po luan rregullisht, Barcelona mund të shesë Philippe Coutinhon në merkaton e janarit. Braziliani ka bërë paraqitje të mira me blaugranat gjatë kësaj periudhe dhe ka rritur vlerën e tij në treg. Drejtuesit e Barçës do të synojnë të përfitojnë një shifër të konsiderueshme nga shitja e 28-vjeçarit për të cilin kanë shpenzuar 145 milionë euro për ta blerë nga Liverpooli. Barcelona kërkon të arkëtojë 70 milionë euro nga shitja e Coutinhos i cili mund të jetë opsion i mirë në merkaton e dimrit sidomos për klubet angleze ndërkohë që edhe Juventusi mund ta tentojë blerjen e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency