Connect with us

Hi, what are you looking for?

La Liga

Barcelona hedh sytë nga sulmuesi i Ath. Bilbaos

Nico Williams është padyshim një nga objektivat kryesore të Barcelonas që do të dëshironte ta kishte sulmuesin në skuadër që këtë verë, megjithatë sipas medieve spanjolle kjo nuk ka gjasa të ndodhë.

Skuadra “Blaugrana “do të duhet të presë të paktën deri në vitin 2025 për të tentuar të bindë Athletic Bilbao-n që ta lërë 21-vjeçarin të lirë.

Lexoni edhe:

Megjithatë për të bërë të mundur këtë transferim, Barça do duhet t’i paguajë Bilbao-s minimumi 50 milionë euro, që është shuma e klauzolës së lirimit të Nico Williams.

Lajme të tjera

Futboll

Jose Mourinho është gati të kthehet në pankinë, pas shkarkimit nga Roma muaj më parë. Portugezi do të marrë drejtimin e Beshiktashit, ekip ku...

Premier League

Brighton zyrtarizon largimin e De Zerbit. Klubi anglez ka bërë me dije nëpërmjet një komunikate zyrtare, se trajneri italian do të largohet në fund...

Featured

Me një letër të hapur të publikuar në faqen zyrtare të klubit, presidenti i Inter-it, Steven Zhang u shkruan tifozëve, duke pranuar vështirësitë financiare...

Serie A

Milani ndan mendjen për trajnerin e ri. Klubi kuqezi duket i vendosur të mbyllë bashkëpunimin me Stefano Piolin në fund të sezonit dhe duket...