Gossip

Barça ka marrë pushimet, Messi e Suarez argëtohen në Ibiza

“Yjet” e Barcelonës, Lionel Messi dhe Luis Suarez, u fotografuan duke shijuar një darkë së bashku në Ibiza, ku po kalojnë pushimet me familjet e tyre.

Argjentinasi dhe Uruguaiani u takuan në një jaht të luksos të premten me bashkëshortet dhe fëmijët, duke shfrytëzuar në maksimum disa ditë pushim që kanë marrë para se të rikthehen në stërvitje për Championsin.

Bashkëshortja e Suarezit, Sofia Balbi, ka hedhur në Instagram disa foto nga dark së konsumuar pa praninë e fëmijëve.

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency