Merkato

Barça kërkon qendërmbrojtës, pëlqehet Upamecano

Barcelona kërkon të përforcojë repartin e mbrojtjes. Duke parë problemet e fundit që kanë shoqëruar Samuel Umtitinë apo Thomas Vermaelen, si dhe pasigurinë që po shoqëron Gerard Piquenë në këtë fillim sezoni, drejtuesit e klubin kanë nisur menjeherë të vështrojnë tregun e futbollistëve, për të afruar elementë cilësor në janar. Emri i fundit që përmendet në shtëpinë e katalanëve është ai i Dayot Upamecano, mbrojtësit francez që luan me Red Bull Leipzig në Bundesligë. Kontrata e tij me gjermanët skadon në vitin 2021, ndërkohë që vlerësohet rreth 30 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency