Merkato

Barça kërkon Romeron, përdor kartën “Messi”

Barcelona është vendosur në ndjekje të një qendërmbrojtësi dhe kërkon t’i rrëmbejë nga duart Tottenhamit, Cristian Romeron. Pak ditë më parë, “Spurs”-at kishin ofruar 55  milionë euro për atë që u cilësua si mbrojtësi më i mirë i Serisë A sezonin e fundit, u duk se marrëveshja po shkonte drejt mbylljes, por duke qenë që ende nuk ka një lëvizje finale, Barça po synon të hyjë në mes dhe ta transferojë argjentinasin në Katalunjë.

Vetë lojtari do të ishte i lumtur me nje kalim tek Barça, për faktin e thjeshtë se aty me shumë mundësi do të gjente kapitenin e tij tek përfaqësuesja, Lionel Messin. Një pjesë e madhe e lojtarëve të kombëtares “albiceleste” kanë dëshirë të luajnë me Messin edhe në rang klubesh, siç e ka pranuar shpeshherë dhe Lautaro Martinez, gjithnjë nëse “la pulca” rinovon me “azulgranët”, diçka që pritet të ndodhë shpejt.

Më herët, klubi spanjoll i propozoi një shkëmbin Atalantës, por mori një përgjigje negative, tashmë pritet që Barça të bëjë një ofertë konkrete, e cila duhet minimumi të barazoi atë të Tottenhamit prej 55 milionë eurosh, në fakt kjo shifër nuk është se e bindi Atalantën edhe në çastin kur londinezët e zyrtarizuan si ofertë, dhe për hir të së vërtetës klubi bergamask pret si nga Barça po ashtu edhe nga Totetnhami që ta rrisin ofertën e tyre për 23-vjeçarin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency