Kupa e Spanjes

Barça “manita” Celtës, kualifikohet në çerekfinale(Video)

Rreth 1 muaj më parë, Celta Vigo e kishte ndalur në një barazim 2-2 brenda në Camp Nou, Barcelonën por ajo sfidë ishte e vlefshme për kampionat dhe ai barazim nuk ia ndërlikoi aspak pozitat në renditje skuadrës së Valverdes. Nga ai barazim 2-2 te fitorja 5-0 e Barçës ndaj skuadrës galiciane në sfidën e kthimit të ruandit të 1/8 të Kupës së Mbretit. Në lojë ishte kualifikimi në çerekfinale dhe pas barazimit 1-1 në ndeshjen e parë në Vigo, Valverde nuk dëshironte t’i linte asgjë rastësisë dhe këtë herë hodhi më më të mirët në fushë. Kaq mjatoi që Barcelona ta dominonte takimin dhe të merrte një fitore të madhe me shifrat 5-0 falë dygolëshit të Messit dhe finalizimeve të Suarez, Jordi Albas dhe Rakitic. Një sukses ky që konfirmoi dëshirën që ka Barcelona për të fituar çdo kompeticion të mundshëm ku merr pjesë në këtë sezon.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency