La Liga

Barça merr lajme të mira nga Ansu Fati, por nuk ka një datë për kthimin e tij

Më në fund vjen një lajm i mirë për Ansu Fati pas disa muaj vuajtjesh. Siç është raportuar nga RAC1, riaftësimi i sulmuesit të Barçës po ecën mirë me trajtimin e ri që po ndjek. Ansu Fati, i cili u dëmtua në 6 nëntor gjatë fitores me goleadë kundër Betisit (5-2), iu nënshtrua operacionit për herë të parë në 9 nëntor në gjurin e tij të majtë, i kryer nga Dr. Cugat.

Duke parë që evolucioni nuk ishte siç pritej, traumatologu katalan e këshilloi sulmuesin e ri që të kalonte përsëri në sallën e operacionit dhe, sipas TV3, Ansu iu nënshtrua një operacioni përsëri janarin e kaluar. Tani, sipas të njëjtit informacion, sulmuesi i po riaftësohet normalisht nga lëndimi në gju, çka jep shpresë për shmangien e një operacioni të tretë.

Ansu do të udhëtojë me skuadrën në Sevilla për të mbështetur shokët e tij të skuadrës në finalen e Kupës së Mbretit kundër Athletic Bilbaos, të shtunën, në stadiumin “La Cartuja”.

Edhe pse objektivi fillestar ishte që Ansu Fati të ishte gati për këtë finale kundër Bilbaos, pas problemeve që sulmuesi shfaqi pas operacionit të tij të parë, klubi dhe përfaqësuesit e lojtarit nuk kanë përcaktuar një datë të veçantë për kthimin e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency