La Liga

Barça ngec edhe ndaj Cadiz, Koeman drejt shkarkimit!

Orët e Ronald Koeman në stolin e Barcelonës janë të numuruara. Barça regjistroi barazimin e dytë radhazi në La Liga dhe të tretin për këtë sezon pasi u ndal pa gola në transfertën ndaj Cadiz. Një ndeshje në të cilën Barcelona shpërdoroi shumë sidomos me holandezin Depay por nëse nuk do të ishte për disa pritje fantastike të Ter Stegen, blaugranat edhe mund ta kishin humbur këtë sfidë. Nga minuta e 65-të Barcelona luajti me një lojtar më pak pasi Frankie De Jong mori kartonin e dytë të verdhë në pak minuta duke lënë katalanasit në inferioritet numerik. Me këtë barazim Barcelona u ngjit në kuotën e 9 pikëve, 7 më pal se kryesuesit e Real Madrid të cilët kanë luajtur edhe një ndeshje më shumë

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency