Merkato

Barça nuk ka para për ta blerë, Lyon i ofron rinovimin Depay-t!

E ardhmja e Memphis Depay mbetet mes Lyonit dhe Barcelonës. Sulmuesi holandez është në vitin e fundit të kontratës me klubin por kjo nuk e ka penguar presidentin Aulas ti kërkojë Barcelonës deri në 30 milionë euro për kartonin e tij. Vetë numri 1 i klubit tha se Barcelona e ka të pamundur financiarisht blerjen e Depay duke konfirmuar se i ka ofruar rinovimin lojtarit me një pagë të konsiderueshme. Aulas tha me bindje se klubi do të përshtatet edhe nëse Depay vendos të largohet me parameter zero në verën e ardhshme.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency