La Liga

Barça ‘përmbys’ Alavesin, Coutinho nuk lë shenjë

Ishte mbrëmja e Philippe Coutinhos, që debutoi sonte në “Camp Nou” para mijëra tifozëve, por braziliani nuk ia doli të lërë shenjë në sfidën ndaj modestëve të Alavesit.

Ylli brazilian luajti për 66 minuta, duke treguar disa numra interesantë, ndërsa më pas i la vendin Paco Alcacerit, ndërkohë që e la Barçën në disavantazh.

Gjithsesi, për të përmbysur rezultatin menduan të zakonshmit Suarez dhe Messi, që shënuan në minutat e 72’ dhe 84’ dhe i dhanë Barçës një tjetër 3-pikësh.

Katalanët e Valverdes kryesojnë bindshëm La Ligën me 57 pikë, 11 më tepër se Atletico Madridi i vendit të dytë, ndërsa në 21 javë nuk e njohin humbjen, duke regjistruar 18 fitore dhe vetëm 3 barazime.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency