La Liga

Barça projekton mesfushën e së ardhmes, Fabian Ruiz i përzgjedhuri

Napoli duhet të ruhet nga ofensiva e Barcelonës. Klubi katalanas ka shënjestruar mesfushorin spanjoll të të kaltërve Fabian Ruiz i cili po shkëlqen aktualisht me fanellën e Napolit. Ish-lojtari i Real Betis është objektivi i parë i blaugranave për mesfushën në merkaton e ardhshme. Eric Abidal, njeriu i besuar i presidentit Bartomeu ndoqi nga afër ndeshjen Lecce-Napoli pikërisht për të vëzhguar Fabian Ruiz. 23-vjeçari ka cilësi të jashtëzakonshme teknike dhe një vizion të shkëlqyer për lojën dhe drejtuesit e Barçës e shikojnë si njeriun ideal për t’ia bashkangjitur dyshes Arthur-De Jong dhe për të formuar mesfushën e së ardhmes. Megjithatë pa 70 milionë euro vështirë se Napoli do të privohej nga Fabian Ruiz për të cilin presidenti Aurelio De Laurentiis pagoi klauzolën e largimit prej 30 milionë eurosh për ta marrë nga Real Betis në verën e vitit të kaluar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency