La Liga

Barça siguron holandezin De Jong, zyrtarizimi çështje kohe

Pas kontakteve disamujore, duket se ka ardhur momenti që Frenkie De Jong të firmosë me Barcelonën. “Ylli” i Ajaxit, sipas “El Mundo Deportivos”, është shumë pranë zyrtarizimit nga klubi “blaugrana”, që ka pranuar të kënaqë futbollistin me një pagë të majme për katër 5 vitet e ardhshme, ndërsa në arkat e skuadrës holandeze do të shkojnë 75 milionë euro.

Për De Jong po këmbëngulte edhe Bayerni i Mynihut, Manchester United, Juventusi dhe PSG. Në moshën 21-vjeçare, talenti holandez pritet të shndërrohet në një nga mesfushorët më cilësorë në qarkullim.

Një tjetër talent që fidanishtja e Ajaxit ka ditur ta rritë, për të përfituar në fund prej tij një shifër të lartë. Transferimi në “Camp Nou” i mesfushorit do të ndodhë që në janar, pra zyrtarizimi i tij është çështje ditësh.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency