Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Barça tërhiqet nga objektivi Seri

Barcelona heq dorë nga blerja e Seri nga Nica. Sipas mediave pranë klubin katalan, stafi teknik blaugrana ka bërë hapa pas, duke u tërhequr nga bisedimet me Nice. Vetë futbollisti pas eliminimit nga Napoli në Play -Off -in e Championsit deklaroi se nuk kishte zhvilluar ndeshjen e fundit me skuadrën franceze, duke lënë të kuptohet se nuk do të transferohet te Barca.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...