Kupa e Spanjes

Barça-Valencia finalja e Kupës së Mbretit, eliminohet Betis

Do jetë Barcelona-Valencia finalja e Kupës së Mbretit që do të zhvillohet në 25 maj në stadiumin Benito Villamarin në Sevilla. Real Betis humbi mundësinë për të qenë prezente në finalen që do të zhvillohet në shtëpinë e saj. Pas barazimit 2-2 në ndeshjen e parë, Valencia triumfoi 1-0 në Mestalla me një gol të sulmuesit Rodrigo në minutën e 56-të dhe me rezultat të përgjithshëm 3-2 eliminoi Real Betis dhe shkoi për herë të 17-të në finalen e Kupës së Mbretit, aty ku mungonte që nga sezoni 2007-2008 kur mposhti 3-1 Getafen duke fituar trofeun. Tashmë skuadra e Marcelino Garcia Torral do të ketë përballë Barcelonën, në një finale shumë të vështirë, por në të cilën, Los Che do të bëjnë maksimumin për ta fituar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency