La Liga

Barcelona i kundërpërgjigjet Atleticos, mposht me “manita” Getafen!

Barcelona ruajti hapin e Atleticos së Madridit dhe Realit, pasi mposhti me rezultatin e thellë 5-2 Getafen në Camp Nou. Një fitore me shumë peshë kjo për Barcelonën që e ngushtoi në 5 pikë diferencën me Atleticon, ndërkohë që kjo diferencë mund të shkojë në 2 pikë nëse Barça fiton edhe ndeshjen e prapambetur. Ndaj Getafes më i miri në fushë për Barcelonën ishte kapiteni Lionel Messi i cili shkëlqeu me 2 gola dhe 1 asist. Autogoli i Chayka dhe golat e realizuar në fund nga Araujo dhe Griezmann vulosën fitoren e Barcelonës. Për Getafen golat mbajnë firmat e Lenglet që shënoi në portën e tij, dhe Enes Unal që rihapi sfidën me një penallti në minutën e 69-të.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency