Kupa e Spanjes

Barcelona i shpëton përjashtimit dhe kap Sevillan në short, ja çiftet e tjera!

Pasi mori konfirmimin se do të vazhdojë të jetë pjesë e Kupës së Mbretit dhe nuk do të përjashtohet për shkak të çështjes “Chumi”, Barcelona ka mësuar edhe kundërshtarin e fazës çerekfinale. Shorti nuk është treguar shumë bujar me Barcelonën që i ka vendosur përballë S evillan në një përballje të dyfishtë vajtje-ardhje. Short disi më i lehtë për Realin e Madridit që do të sfidojë Gironan surprizën e raundit të 1/8-ave, pasi skuadra katalane eliminoi Atleticon e Madridit. Ndërkohë Getafe do të ketë përballë Valencian, kurse Espanyoli do të ndeshet me Betisin. Ndeshjet e para të raundit çerekfinal do të luhen në datat 22, 23 dhe 24 janar ndërsa ato të kthimit pas një jave në 29, 30 dhe 31 janar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency