Futboll

Barcelona i shtohet listës së pretendentëve për yllin e Monakos

Pas Arsenalit dhe Liverpoolit, edhe Barcelona ka shfaqur interesin e saj për mesfushorin e Monakos, Thoma Lemar. Francezi 22 vjeçari ishte shumë pranë skuadrës së Wengerit, në muajin gusht, por operacioni dështoi në orët e fundit të merkatos.

Gjithsesi, Arsenal nuk ka hequr dorë dhe do të tentojë sërish afrimin e tij në muajin janar. Nga ana tjetër edhe Liverpool po kërkon për një profil të tillë si ai i francezit, për të zëvendësuar Philippe Coutinhon, që është thuajse i larguar nga ‘Anfield Road’.

Në orët e fundit, Barcelona ka parë që të parakalohet nga PSG-ja në garën për afrimin e Coutinhos dhe menjëherë ka përgatitur planin B, që është pikërisht futbollisti i Monakos, Thomas Lemar. Vlera e kartonit të tij është rreth 70 milionë euro, por përfshirja e disa klubeve me potencë në garë, mund të sjellë një rritje të çmimit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency