Futboll

Barcelona i prezanton botës Icardin në versionin fëmijë, një goleador i lindur!(Video)

Me një video të postuar në profilin zyrtar në Twitter dhe në kanalin e saj në Youtube, Barcelona i ka prezantuar botës Mauro Icardin kur ka qenë thjeshtë një fëmijë. Të mërkurën në mbrëmje sulmuesi argjentinas do të sfidojë për herë të parë në një ndeshje zyrtare Barcelonën skuadrën tek e cila hodhi hapat e parë në karrierë, me shpresën që këtë herë të shënojë në mitikun Camp Nou si kapiten i Interit. Në këtë video dallohet qartë që Icardi ka qenë një goleador i lindur që në moshë fare të re pasi kur ishte 14 apo 15 vjeç realizonte një “mal” me gola me katalanët.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency