La Liga

Barcelona ka vendosur, do paguajë klauzolën e Griezmann

Merr formë e ardhmja e Antoine Griezmann. Tashmë të gjitha rrugët e çojnë drejt Barcelonës sulmuesin e kombëtares franceze. Mediat spanjolle bëjnë me dije se klubi blaugrana ka vendosur të paguajë klauzolën e largimit të Griezmann nga Los Colchoners që kap shifrën e 100 milionë eurove. 27-vjeçari refuzoi të rinovonte kontratën e tij me Los Colchoneros dhe tanimë gjasat janë që francezi të largohet nga skuadra e Diego Simeones për të formuar një treshe të frikshme sulmuese te Barça me Messin dhe Luis Suarez. Duke iu referuar asaj që shkruan Cadena Ser, drejtuesit e Barcelonës u kanë kominikuar drejtuesve të Alteticos planin e tyre për të paguar klauzolën e largimit prej 100 milionë eurosh të Griezmann nga Atletico Madrid.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency