Merkato

Barcelona kërkon alternativë për Jordi Alban, pëlqehet mbrojtësi i Dortmundit

Në pritje të zhvillimeve rreth Neymar, Barcelona do të bëjë edhe një goditje në mbrojtje. Valverde kërkon një alternativë të vlefshme për Jordi Alban në krahun e majtë dhe emri i preferuar është Junior Firmo i Betis Sevillas, por duke pare klauzolën 50 milionë euro drejtuesit kanë shënjestruar Raphael Guerreiron.

Portugezi ka vetëm një vit kontratë të mbetur me Borussia Dortmundin dhe nuk ka ndërmend të rinovojë ndaj dhe klubi gjerman është i interesuar për ofertat në drejtim të 25-vjeçarit.

Oferta e Barcelonës për Guerreiron është 20 milionë euro, por i duhet të përballen sërish me Paris Saint Germain pasi edhe francezët janë në garë për lojtarin që i pëlqen trajnerit Thomas Tuchel.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency