La Liga

Barcelona mendon për Eriksen, kushton 50 milionë Euro

Barcelona ka piketuar objektivin për merkaton e janar-it. Sipas asaj që raportohet në media, klubi katalanas dëshiron mesfushorin e Tottenham, Christian Eriksen, i cili ka kontratë me “Spurs” deri në vitin 2020. Kartoni i 25-vjeçarit kushton 50 milionë Euro dhe blaugranat duhet vetëm të gjejnë akordin me Tottenham, pasi vet lojtari nuk e fshehur asnjëherë dëshirën për të luajtur në një skuadër si Barcelona.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency