La Liga

Barcelona nuk heq dorë nga Coutinho, gati të largojë Arda Turan

Philipe Coutinho vazhdon të mbetet një fiksim për drejtuesit e Barcelonës të cilët do të tentojnë sërish në merkaton e janarit të blejnë nga Liverpooli, kartonin e mesfushorit brazilian. Sipas gazetës spanjolle Marca për të mbrritur te Coutinho, blaugranat janë gati të privohen nga shërbimet e turkut Arda Turan i cili nuk bën më pjesë në planet e Barçës dhe në këtë sezon nuk ka regjistruar asnjë prezencë me skuadrën katalanase.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency