Kupa e Mbretit

Barcelona “peshkon” Leganes, Reali sfidohet nga Zaragoza

Reali i Madridit dhe Barcelona njohin kundërshtarët për fazën e 1/8-ave të Kupës së Mbretit. Kampionët në fuqi të Spanjës në këtë fazë do të kenë përballë një ekip po nga La Liga, Leganes, ndërsa klubi mbretëror do të sfidohet nga Real Zaragoza, një nga skuadra më në formë të La Liga2.

Një përplajse e nxehtë është edhe Real Sociedad Osasuna, ndërsa skuadra që turpëroi Atleticon e Madridit, Cultural Leonesa do të tentojë të përsërisë mrekullinë edhe ndaj Valencias. Kjo është tabelë me 8 çiftet e e përcktuara nga shorti.

Të gjitha përballjet e kësaj fazë do të luhen nga data 28 deri më 30 janar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency