Merkato

Barcelona piketon mbrojtësin anglez të Norwich për krahun e djathtë

Barcelona kërkon përforcime për krahun e djathtë të mbrojtjes, që ka shfaqur jo pak probleme, sidomos në sezonin që lamë pas. Objektivi kryesor i katalanasve është Max Aarons, i cili ka shkëlqyer me Norwich dhe shihet si një nga lojtarët më premtues anglezë.

Gjithsesi, blerja e kartonit të 20-vjeçarit nuk duket e lehtë, pasi drejtuesit e Norwich kanë refuzuar ofertën e parë të Barcelonës prej 20 milionë sterlinash.

Sidoqoftë, katalanasit nuk janë dorëzuar dhe sipas mediave në Spanjë kanë përgatitur një tjetër ofertë për Aarons, i cili e ka arritur prej kohësh akordin personal me blaugranat.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency