Merkato

Barcelona pret oferta për Cillessen, pritet lëvizja e Napolit

Barcelona nuk e përjashton mundësinë e largimit të Jasper Cillessen. 29-vjeçari i blerë për 13 milionë Euro në verën e 2016-ës, nuk luan titullar dhe nuk e fsheh dëshirën për të nisur një aventurë të re pasi ka disa oferta.

Te Barcelona po bëjnë vlerësimet për gardianin holandez, i cili nuk rëndon në bilanc, por shitja e tij mund të mbushë arkën. Cillessen ka klauzolë prej 60 milionë Eurosh, por mund të lihet i lirë për shumë më pak se aq.

Së fundi mediat italiane kanë raportuar se në gjurmët e holandezit, ish portier i Ajaxit, është edhe Napoli, që kërkon t’i besojë endin e lënë bosh nga Pepe Reina, që u largua për te Milani.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top