La Liga

Barcelona rinovon me një tjetër talent

Carles Perez rinovon zyrtarisht kontratën e tij me Barcelonën. Sulmuesi 21-vjeçar i cili ka spikatur në këtë fillim sezoni duke shënuar edhe 1 gol ndaj Real Betis, ka zgjatur edhe për 3 vite marrëveshjen e tij me skuadrën blaugrana. Perez ka firmosur kontratën e re deri në vitin 2022, në praninë e presidentit Bartomeu dhe drejtuesve të tjerë të klubit. Pas Ansu Fati një tjetër talent zgjat bashkëpunimin me Barçën. Me rikthimet nga dëmtimi të Suarez e Dembele, minutat e Perez do të reduktohen ndjeshëm megjithatë ai do të presë shansin e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency