Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

Barcelona shton kontaktet me Gundogan, katalanasit i ofrojnë kontratë 3-vjeçare

Barcelona do me patjetër që ta ketë në ekip Ilkay Gundogan.

Sipas raportimeve të medieve britanike, katalanasit kanë shtuar kontaktet për të bindur mesfushorin të bashkohet me ta.

Lexo edhe:

Madje së fundmi, Barça raportohet se i ka ofruar Gundogan-it një kontratë 3-vjeçare, për ta bindur për projektin jetëgjatë së bashku.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...