La Liga

Barcelona thyen “mallkimin” e transfertave, ngjitet në vendin e dytë

Barcelona ka thyer mallkimin e transfertave, që e ndiqte që prej vitit të kaluar pas humbjes në “Anfield Road” ndaj Liverpoolit, teksa sot ia doli të marrë fitoren 0-2 në ndeshjen ndaj Getafes.

Katalanët e Valverdes, pa Messin në fushë, administruan mirë takimin e sotëm dhe kaluan në avantazh në minutën e 41-të me anë të Lusi Suarez, i cili mori një pasim të gjatë nga portieri Ter Stegen.

Në fillim të pjesës së dytë ishte zëvendësuesi i Jordi Albës, mbrojtësi i majtë Junior, që shënoi edhe golin e dytë për Barcelonën, duke vulosur suksesin, ndonëse në minutat e fundit Lenglet komplikoi gjithçka, duke lënë ekipin me 10 futbollistë.

Megjithatë skuadra e Valverdes administroi mjaft mirë edhe pjesën e mbetur të lojës, ndonëse në disavantazh numerik, duke marrë kështu fitoren e katërt në kampionat dhe duke u ngjitur në kuotën e 13 pikëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency