La Liga

Barça ushtron të drejtën e blerjes së sulmuesit 19-vjeçar brazilian

Barcelona ka ushtruar të drejtën e blerjes për sulmuesin e talentuar brazilian Gustavo Maia, duke paguar në arkat e klubit brazilian të San Paolos 3.5 milionë euro, në një operacion që kapi shifrën e 4.5 milionë eurove në total.

Kjo pasi klubi katalan kishte paguar një milionë euro në janar për të pasur të drejtën e blerjes këtë verë, të cilën sipas njoftimit të vetë klubit të San Paolos, e ushtroi sot duke kryer pagesën e plotë.

Gustavo Maia ka spikatur në skuadrën e të rinjve të San Paolos ku bën pjesë që prej 2018-ës dhe ka shënuar 30 gola në 36 ndeshje, por ende nuk ka debutuar me skuadrën e parë të klubit brazilian.

Megjithatë tani do të transferohet në “Camp Nou” dhe do të ketë mundësinë të debutojë në futbollin profesionist me një nga klubet më të mëdha të planetit dhe përkrah një ylli të futbollit si Lionel Messi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency