Kupa e Spanjes

Barcelona – Valencia dhe Leganes – Sevilla, çiftet gjysmëfinaliste

Përcaktohen dy çiftet gjysmëfinaliste të Kupës së Mbretit në Spanjë. Shorti e ka vendosur Barcelonën përballë Valencias, ndërsa Sevilla do të ketë përballë surprizën e këtij kompeticioni, Leganes, që nxori jashtë garës në fazën çerekfinale pikërisht Realin e Madridit.
Sigurisht që përplasje që tërheq më shumë vëmendjen është mes vendit të parë dhe të tretë të La Ligas, pra Barcelona – Valencia. Ndeshja e vajtjes do të luhet në Camp Nou. Datat dhe oraret e përplasjeve mbeten për t’u konfirmuar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency