Futboll

Barcelona, Valverde kërkon Martinez

Te Barcelona vijon projektimi i skuadrës së re për sezonin e ardhshëm dhe një ndër objketivat që priten të arrihen shumë shpejt është mbrojtësi i Real Sociedad, Inigo Martinez.

Futbollisti është kërkuar me cdo kusht nga trajneri Ernesto Valverde, që kërkon të përforcojë mbrojtjen dhe Barcelona po përgatitet që të paguajë klauzolën e tij prej 32 milionë Eurosh, pasi Real Sociedad nuk është i gatshëm të negociojë për shitjen e futbollistit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency