La Liga

Barcelona vlerëson mbrojtësin, i rinovon për 5 vite kontratën

Jordi Alba gëzon besimin maksimal të trajnerit Ernesto Valverde dhe drejtuesve të Barcelonës, gjë që është demonstruar edhe me rinovimin e kontratës. Kështu klubi katalan ka njoftuar sot se bashkëpunimi me mbrojtësin është zgjatur për 5 vitet e ardhshme, pra deri në vitin 2024.

Futbollisti luan prej vitit 2012 te Barcelona, duke qenë një titullar i padiskutueshëm në formacionin e skuadrës katalane, duke luajtur një rol të rëndësishëm edhe në filozofinë e saj të lojës.

Gjatë thuajse 7 viteve me fanellën e Barcelonës, 29-vjeçari ka luajtur në të gjitha kompeticionet 283 takime, duke shënuar 14 gola dhe asistuar për 55 të tjerë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency