Merkato

Barcelona zgjedh pasuesin e Suarez, është një serb!

Barcelona zgjedh sulmuesin e së ardhmes. Ai është talenti serb Luka Jovic i cili konsiderohet si pasuesi ideal i Luis Suarez nga drejtuesit e Barçës. Sulmuesi i Frankfurtit, i cili është në pronësi të Benficas po shkëlqen me skuadrën e drejtuar nga trajneri Adi Hutter teksa në këtë sezon ka realizuar 19 gola në total në të gjitha kompeticionet. Sipas mediave gjermane, Jovic ka arritur një akord me Barcelonën dhe tashmë mbetet vetëm që klubi katalan të arrijë një marrëveshje me Benficën për shumën që duhet të paguajë për të marrë shërbimet e sulmuesit serb. Faqja e specializuar tranfermarkt e vlerëson 40 milionë euro kartonin e 21-vjeçarit, por vështirë se Benfica do ta lëshojë për më pak se 60 milionë euro lojtarin të cilin e bleu 3 vite më parë kur ishte vetëm 18-vjeç për 6,6 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency