Kategoria Superiore

Bardhi: I lumtur për asistin në Korçë, paraqitemi denjësisht deri në fund

Patrik Bardhi ishte njeriu asist në ndeshjen që Kastrioti fitoi me rezultatin minimal 0-1 në Korçë ndaj Skënderbeut. Ditën e sotme mesfushori i krutanëve dha një intervistë për Digitalb, ku foli për asistin ndaj korçarëve, por edhe ecurinë e deritanishme të Kastriotit.

A e kishe menduar se do ta çoje atë top perfekt për Deivid?
Kur asiston në një gol 3-pikëshi, patjetër që ndihesh shumë mirë. Silvën e prita një kohë dhe shyqyr zotit, topi shkoi aty ku duhej dhe aksioni u mbyll me gol.

A ke folur me të pas ndeshjes?
Ai më thotë para çdo ndeshjeje që do më japësh asist sot, por këtë herë më falënderoi.

Sa të qenë jeni tani që jeni shkëputur ndjeshëm nga zona e ftohtë?
Nuk është se kemi siguruar gjë akoma, por tani jemi 10 pikë larg dhe kemi një farë qetësie. Nuk janë pak pikë, por as shumë, megjithatë jemi të qetë.

Ju presin tre ndeshje të forta…
Mendoj se mund të përballemi denjësisht me të tre ekipet, duke filluar që nga ndeshja e radhës me Tiranën. Bardheblutë janë nga më të fortët e kampionatit, por mendoj se do të nxjerrim një ndeshje të mirë.

A jeni i kënaqur me performancën tuaj deri në këtë pjesë të sezonit?
Ndihem mjaft i kënaqur, por e ndjej që mund të jap ende më shumë. Kam besimin e drejtuesve dhe të trajnerit, ndaj jam mjaft i kënaqur.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency