Kategoria Superiore

Bardhi: Largova një makth, Partizani nuk ka nevojë për një qëndërsulmues

I kënaqur me paraqitjen e tij, Jurgen Bardhi u zgjodh nga Supersport njeriu i ndeshjes në sfidën mes Kastriotit dhe Partizanit.

Dje kishe ditëlindjen, kjo ishte dhurata më e bukur?

Besoj se po,se kjo puna e golit ishte bërë si makth për mua. Me dy gola mendoj se është dicka e mirë për mua.

Një rënie fizike të Partizani?

Normale sepse është faza e dytë, dhe ne bëjmë një lojë që bëjmë shumë presing. Edhe Kruja na vuri pak në vështirësi. Edhe fusha bëri të vetën.

Nuk jeni i gëzuar që keni shënuar sot?

Jam shumë i lodhur, dhe në fushë mezi po ecja. Nuk mund as të qesh, por jam shumë i gëzuar në vetvete.

Ardhja e një sulmuesi cilësor, e ka këtë nevojë Partizani apo mund ta plotësoni ju me shokët tuaj?

Unë nuk e di sepse nuk jam specialist. Nëse në një ekip shënojnë të gjithë është dicka e mirë. Nuk varet vetëm nga një person. Se kur shënojnë shumë është më mirë. Nëse shënon vetëm njëri dhe larg qoftë dëmtohet atëherë ekipi i bie mos të shënojë. Ndaj është më mirë të shënojnë shumë.

Fillimet e tua te Iliria e Fushë-Krujës, si u ndjeve që shënove sot?

Kam qenë më shumë amator, hapat e para i mora te Partizani. Gjithsesi është emocion që të shënon këtu kur je i rikthyer.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency