Kategoria Superiore

Bardhi shpjegon rastin e humbur: Tirana nuk e meritoi barazimin

Jurgen Bardhi ishte një nga më të mirët e Partizanit në derbin ndaj Tiranës, pasi dha asistin për golin e Cordeiros dhe i shkoi shumë pranë golit të dytë, ndërsa në pikërisht për rastin e humbur, foli edhe në intervistën e dhënë në “Gol pas Goli” në Supersport.

Sa i mërzitur jeni pas një barazimi që vjen vetëm në minutat e fundit?
Sinqerisht, duhej ta fitonim ndeshjen, pasi kishim më shumë dëshirë se Tirana. Lojtarët dhanë gati 100% dhe Tirana s’e meritoi barazimin, por ashtu siç kemi bërë gjithmonë gjatë këtij sezoni, gabuam dhe na iku fitorja. Kemi gabuar në shumë ndeshje gjatë këtij sezoni.

Pritej një tjetër hap para nga ju këtë sezon, por realisht shifrat konfirmojnë të kundërtën…
Nga gushti deri në mars kam luajtur i dëmtuar dhe nuk kam qenë gati 100%. Pastaj dhe rezultatet jo të mira, dhe ndryshimi i trajnerit. Mendoja të bëja më mirë, por gjërat ndonjëherë shkojnë ters.

Si është situata te Partizani?
Ne gjithmonë kemi patur harmoni. Edhe trajneri është trembur nga koronavirusi. E shfaqëm shumë mirë veten në lojë.

Mendoni se mund të bënit më mirë te rasti i humbur?
Mund të bëja më mirë te rasti i humbur, por unë nuk jam lojtari që e shtyj topin shumë para dhe avancoj. Kam ecur me topin në këmbë tërë kohës, por e kuptova vonë ardhjen e Dokës nga mbrapa, pasi po kontrolloja pozicionin e portierit. Po të shikoni, sapo kam larguar pak topin nga këmba, për të gjuajtur, kur erdhi Doka.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency