Kombëtare

Bare i lumtur për golin: Myzeqeja në festë për mua dhe Manajn!

I lumtur për golin dhe natyrisht për triumfin e kombëtare. Keidi Bare e analizoi kështu ndeshjen ndaj Moldavisë, ndërsa bëri shaka me finalizimin e tij dhe atë të Rey Manajt.

Goli i shënuar…

Mirë që nuk e humba(qesh).

Shënove ti, shënoi edhe Manaj. Mund të kishte mbrëmje me të bukur?

Kush e di çfarë feste mund të bëjë Myzeqeja tani(qesh). Jam i kënaqur për veten time, edhe për Manajn. Sidomos për Rein, sepse pas ndeshjes me Turqinë, ka qenë një moment i vështirë për të, edhe pse bëri një ndeshje të madhe. Jam i gëzuar që bëri një gol sot.

Era e re në Kombëtare, me lojtarë të ardhur nga moshat…

Intervistën e parë që kam dhënë, kur kam ardhur te Kombëtarja e madhe, kam thënë se ekipi do ringrihet, dhe do shkojë atje ku e ka vendin, sa më lart. Shpresoj që kemi një ekip të ri tani, nën 25-vjeç lojtarët, dhe kemi një moment të mirë. Të gjithë pothuajse luajmë në ekipet e tyre, dhe kemi një moshë të re të gjithë grupi. Shpresoj të bëjmë edhe në të ardhmen kaq mirë sa sot.

Kartonin e more me qëllim, doje të ishte patjetër ndaj Francës?

A, nuk e dija. Pse, nëse merr dy kartonë nuk luan? Hajde, nuk ka gjë. Nuk e dija. Ka edhe lojtarë të tjerë që mund të luajnë në vendin tim. Ky nuk është problem.

Kujt ia dedikon këtë gol?

Familjes sime, natyrisht. Më mbështesin gjithmonë, dhe atyre ia kam uruar këtë gol.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency