Futboll

Bare luftarak te Malaga, “skuqet” për 4 minuta!

Keidi Bare si zakonisht ka qenë titullar te Malaga edhe në dy ndeshjet e para që ka zhvilluar skuadra andaluziane në Segunda Division menjëherë pas rikthimit të futbollit pas pandemisë. Gjithsesi në sfidën e të hënës ndaj Tenerifes mesfushori i kombëtares shqiptare arriti të linte shenjë por në aspektin negativ. Bare i cili njihet për temperamentin e tij luftarak në harkun e pak minutave nga e 40-ta në të 44-ën e pjesës së parë mori dy kartona të verdhë për dy ndërhyrje të gabuara dhe u ndëshkua me karton të kuq. Bare me gjestet tij ja bëri më të vështira gjërat Malagas në këtë sfidë që nuk shkoi më shumë se një barazim pa gola. Tashmë Bare do të mungojë në takimin e ardhshëm të cilin Malaga do ta ketë ndaj Extramadurës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency