Serie B

Bari e mbyll me 9 lojtarë, nuk ka fitues në Siçili

Përfundoi pa fitues përballja direkte për ngjitjen në Serinë A, mes Palermos dhe Barit, që u mbyll me rezultatin 1-1.

Në Siçili, gjithçka u zhvillua në pjesën e dytë, kur Palermo kaloi në avantazh në minutën e 80’ me La Gumina, ndërsa vetëm 5 minuta më pas, Marrone la Barin me 10 lojtarë, pasi u ndëshkua me kartonin e dytë të verdhë.

Gjithsesi, atëherë kur nuk pritej, miqtë arritën të gjejnë golin e barazimit, me anë të brazilianit Nene, që shënoi në minutën e 89’.

Mesfushori i kombëtares shqiptare, Migjen Basha ishte titullar në këtë takim, teksa mbajti si zakonisht edhe shiritin e kapitenit, ndërsa zhvilloi një paraqitje mjaft të mirë, veçanërisht në fazën mbrojtëse.

Pas kësaj jave, pozitat e skuadrës në renditje mbeten të pandryshuara, me Palermon në vendin e dytë dhe Barin në të 5-tin, teksa mbeten ende edhe 3 javë për t’u luajtur.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency