Merkato

Barrela te Inter? Presidenti i Cagliarit frenon negociatat: Oferta nuk na kënaq

Presidenti i Cagliarit, Tommaso Goulini ka frenuar negociatat me Interin, në lidhje me transferimin e mesfushorit sard Nicolo Barrela, te skuadra zikaltër.

Në një intervistë për Sky Sport, numri në i sardëve tha se Interi ka bërë një propozim serioz, por që nuk kënaq shumë klubin e Cagliarit, ndaj mbetet në pritje të ofertave të tjera.

“Interi është një klub që shfaq interes për Barrelën, ashtu si shumë skuadra të tjera. Ka bërë një propozim serioz, të cilin po e e shqyrtojmë, por nuk na kënaq. Të shohim se kush do të jetë më i bindur për të marrë futbollistin. Ai ka luajtur mjaft mirë në Kombëtare dhe mendoj se është gati të luajë edhe në Champions League”, tha Giulini.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency