La Liga

Bartomeu qetëson tifozët: Messi do ta mbyllë karrierën te Barça!

Pak ditë më parë mediat spanjolle raportuan lajmin e bujshëm se Lionel Messi nuk dëshiron të rinovojë kontratën e tij me Barcelonën që skadon në vitin 2021, për t’u larguar me parametër zero pas një viti, por nuk ndan të njëjtin mendim presidenti i Barcelonës Josep Maria Bartomeu i cili në një intervistë i ka siguruar fansat se Barça nuk do të privohet nga shërbimet e yllit argjentinas.

“Leo e ka thënë pafundisisht se do që ta mbyllë karrierën te Barcelona. Nuk mund të shpjegoj tani çka diskutojmë çdo javë. Tani duhet të jemi të përqendruar në La Liga dhe në Champions League”, u shpreh Bartomeu.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency