Conference League

Baseli përforcohet me një mbrojtës ekspert para Partizanit!

Baseli rikthen në skuadër një mbrojtës me emër vetëm pak ditë para ndeshjes së parë ndaj Partizanit e vlefshme për turin e dytë kualifikues të Conference League. Mbrojtësi i djathtë Michael Lang është rikthyer në shtëpi pas eksperiencës 3-vjeçare në Bundesliga. Lang vjen nga Borussia Monchengladbach dhe ka firmosur për 2 vite me Baselin me opsion rinovimi edhe për një tjetër vit. Mbetet për t’u parë nëse 30-vjeçari që numëron 31 ndeshje dhe 3 gola të realizuar me përfaqësuesen e Zvicrës do të federohet në kohë nga Baseli për dy ndeshjet ndaj Partizanit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency