Gossip

Bashkëshortja bëhet pengesë, Terry nuk transferohet në Rusi!

Ish kapiteni i Chelsea-it John Terry nuk do të transferohet në Rusi te Spartaku i Moskës. Kur gjithçka dukej një fakt i kryer me 37-vjeçarin që do të firmoste për një sezon me skuadrën e drejtuar nga italiani Masimo Carrera dhe do të përfitonte 1,7 milionë euro në sezon, transferimi ka dështuar dhe pengesë për këtë është bërë familja e Terry-it, bashkëshortja Toni dhe 2 fëmijët të cilëve nuk u ka pëlqyer aspak jetesa në kryeqytetin rus Moskë. Lajmin që nuk do të jetë pjesë e Spartakut të Moskës edhe pse pak ditë më parë kreu vizitat mjekësore për klubin ruse bëri publik vetë Terry në rrjetet sociale.

“Pas mendimesh të konsiderueshme, kam vendosur të refuzoj ofertën e Spartakut të Moskës. Dua ta falënderoj klubin e Spartakut dhe i uroj atyre dhe tifozëve të skuadrës një sezon sa më të mbarë. Ata janë një klub shuam ambicioz që më kanë habitur me profesionalizmin e tyre. Por, pasi e shqyrtova këtë lëvizje me familjen time, vendosëm se kjo nuk ishte lëvizja e duhur për ne”, shkruhej në postimin e John Terry-it.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency