Connect with us

Hi, what are you looking for?

Lajme

Bashkëshortja e Keita sulmon ashpër Wanda Nara-n

Keita - Wanda Nara
Keita - Wanda Nara

Lidhja e supozuar mes Wanda Naras dhe ish-mbrojtësit të Interit, Keita Balde, vazhdon të nxitë reagime të shumta në rrjetet sociale dhe jo vetëm (këtu lajmet). Këto thashetheme janë mohuar nga Mauro Icardi, i cili ka bërë të ditur se është ende ligjërisht i martuar me argjentinasen.

Në orët e fundit kanë mbërritur komentet zyrtare nga dy protagonistët e tjerë të historisë, Keita dhe bashkëshortja e tij, Simona Guatieri:

“Më vjen shumë keq që bashkëshortja ime, Simona, dhe dy fëmijët e mi të shkëlqyer duhet të dëgjojnë gjëra të tilla, të pabaza, për të tërhequr vëmendjen mediatike. Unë, sinqerisht, u kërkoj të gjithëve të respektojnë familjen time, e cila nuk ka asnjë lidhje me ngjarjet e rrëfyera”, ka shkruar Keita.

Komenti i bashkëshortes së tij është pa dyshim më i ashpër, me një referencë mjaft të hapur ndaj Wanda Naras: “Ekzistojnë gra serioze, të ndjeshme, të sinqerta, sensuale. Sa bukur, këto gra mbajnë erë të pastër! Dhe pastaj janë ato që quhen në zhargonin italian konsideron Wacche (lopa)”. Sigurisht që shkronja W (në vend të V-së nuk lë asnjë dyshim se kujt i referohet partnerja e Balde.

 

Lajme të tjera

Kombëtare

Trajneri Sylvinho analizoi barazimin 2-2 të Shqipërisë përballë Kroacisë në Hamburg, ku preku disa tema të ndryshme. “Mendoj se zhvilluam një ndeshje shumë të...

Euro 2024

Trajneri i Kroacisë, Zlatko Dalic, ka folur për kanalet zyrtare të kombëtares së tij pas barazimit 2-2 ndaj Shqipërisë. Ai deklaroi se në këtë...

Futboll

Vinicius Junior ka përfunduar në shënjestrën e ish-futbollistit brazilian, Carlos Alberto Gomes, i njohur si Pintinho. Ky i fundit që ka bërë karrierë në...

Euro 2024

Momenti i së vërtetës. Shqipëria përballet me Kroacinë në ndeshjen e dytë në grup, në një sfidë ku të dyja skuadrat, të mundura në...