Gossip

Bashkëshortja e Ljungberg, tifoze e zjarrtë e Tottenhamit (Foto)

Ish mesfushori i Arsenalit dhe kombëtares suedeze, Freddy Ljungberg mori përkohësisht drejtimin e Arsenalit, pas shkarkimit të Unai Emery dhe në pritje të emërimit të një tjetër trajneri në pankinën e “Topçinjve”.

Ljungberg është një emër mjaft i dashur për fansat e Arsenalit, pasi ka tërhequr vëmendjen vazhdimisht si në fushën e lojës, ashtu edhe jashtë saj, ku për disa kohë ka spikatur me lyerjen e flokëve ngjyrë të kuqe, ndërsa më vonë pozoi me të brendshme për të reklamuar mbathjet “Calvin Clain”.

Megjithatë e vetmja gjë që “e ndan”, Lujnberg nga “Topçinjtë” është bashkëshortja e tij 31-vjeçare Natalie Foster, me të cilën trajneri i përkohshëm i Arsenal është martuar prej vitit 2014.

Kjo pasi Natalie është një tifoze e zjarrtë e skuadrës tjetër londineze, Tottenhamit të Mourinhos dhe këtë e ka shfaqur në jo pak raste, kur ka ndjekur “Spurs” nga shkallët e stadiumit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency