Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Bashkëshortja e Matrit çmend plazhin, fotot bëjnë xhiron e rrjeteve sociale!

Prej dy vitesh, Alessandro Matri, ish-futbollist i Juventusit dhe Milanit ka mbyllur karrierën e tij sportive. Megjithatë, ish-sulmuesi ja del të qëndrojë në qendër të vëmendjes sidomos gjatë muajve të verës e kjo më së shumti prej bashkëshortes së tij e cila di gjithnjë të bëjë për vete rrjetet sociale falë formave fantastike që shfaq në plazh.

Së fundmi, nga Formentera në Spanjë, Nargi ka bërë për vete plazhin dhe internetin pasi edhe njëherë ka treguar se është një vajzë që përkujdeset më së miri për fizikun e saj dhe linjat e shfaqura me bikini e vërtetojnë diçka të tillë.

 

 

Lajme të tjera

Futboll

Skuadra e Mechelen, e drejtuar nga Besnik Hasi, rikthehet tek fitorja në kampionat belg në play off-in e grupit të Conference League. Pas humbjes...

Futboll

Fernando Santos nuk është më trajner i Beshiktashit, ka bërë të ditur klubi nga Stambolli këtë të shtunë. Vendimi u mor pas barazimit (1-1)...

La Liga

Që kur Xavi Hernandez njoftoi se do të largohej nga Barcelona në fund të sezonit, gjërat kanë filluar të shkojnë më mirë te “Blaugrana”....

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...