Gossip

Basketbollistja italiane tregon “pozicionin” e saj të preferuar (Foto)

Valentina Vignaili është mjaft e njohur në Itali, si basketbolliste e modele, dnërsa fama e saj u bë edhe më e madhe pasi spikati në reality show-n “Grande Fratello 16”.

Bukuroshja italiane ndiqet nga më tepër se dy milionë fansa në Instagram, ku poston vazhdimisht foto mjaft “të nxehta”, ndërsa së fundi nuk i ka kursyer edhe shakatë me ndjekësit e saj.

“Më pyeti se cili është pozicioni im i preferuar dhe iu përgjigja: CEO”, shkroi Vignali në Instagram, duke postuar edhe një foto ku nxirrte në pah të pasmet e saj seksi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency