Kategoria Superiore

Batha: Vlerësim Skënderbeut, respektin e tifozëve e fitoj në fushë

Në konferencën për shtyp për ndeshjen me Skënderbeun krah trajnerit Ardian Mema u shfaq mesfushori Idriz Batha. Ish-futbollisti i Partizanit thekson se duhet patur respekt për një ekip si Skënderbeu, pavarësisht vështirësive që ka kaluar.

“Ndeshja me Skënderbeun është nga të vështirat dhe meriton respekt. Tirana futet për fitore. Nuk e njoh mirë Tiranën e vjetshme, pasi ka ndryshuar shumë lojtarë, ka ndryshuar edhe trajnimi. Lojtarët janë të rëndësishëm dhe kushdo që luan me mua është mirë.”

Atmosfera: Lojtarët me eksperiencë kanë meritat e tyre dhe kemi një atmosferë pozitive. Në ndeshjet ndaj Skënderbeut shifrat flasin vetë, është një skuadër që ka bërë histori me lojtarë cilësorë dhe meriton respekt.

Mbështetja e tifozëve: Më mjafton respekti me tifozët në fushë dhe nuk kam krijuar marrëdhënie jashtë fushe me tifozëritë e tjera. Më mjafton të jap maksimumin dhe respektin në fushë. Pretendohet që të tregojmë vlerat në fushë dhe jo me fjalë.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency